Aktualności

 • PRX-T33 i jego zalety

  Co to jest PRX- T33?

  Jest to zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. PRX-T33 to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego modyfikowanego nadtlenkiem wodoru) opracowana przez dr Rossanę Castellanę.

  Preparat jest dostępny na rynku od...

  więcej
 • MediRaty w Med&Spa

  Szanowni Państwo,

  informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

  MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który umożliwia opłacenie kosztów leczenia i innych usług.

  Aby...

  więcej
 • Rabat na kosmetyki firmy Teoxane

  Teoxane Laboratories to ceniony producent wysokiej jakości wypełniaczy tkankowych na bazie kwasu hialuronowego, stosowanych w medycynie estetycznej.

  Jako jedyni w Środzie Wlkp. i okolicy jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych kosmetyków firmy Teoxane.

  Przy korzystaniu z usług naszego Centrum Med & Spa oferujemy...

  więcej
 • Strzyżenie i pielęgnacja brody

  W ostatnim czasie obserwujemy trend w modzie, który bardzo przypadł panom do gustu. Mowa tu o stylizacji na „drwala”, która charakteryzuje się m.in. wypielęgnowanym zarostem, dobrze przystrzyżoną fryzurą.

  Broda dzisiaj cieszy się...

  więcej
 • Analiza twarzy

  Do wykonywania analizy twarzy służy system FotoFinder aesthetics®, który umożliwia wykonywanie standaryzowanych zdjęć „przed” i „po” leczeniu, dzięki czemu można porównywać i oceniać rezultaty po przeprowadzonych zabiegach medycyny estetycznej. Aby uzyskać powtarzalne zdjęcia twarzy o niezrównanej jakości, system został wyposażony...

  więcej