Aktualności

Analiza twarzy

Do wykonywania analizy twarzy służy system FotoFinder aesthetics®, który umożliwia wykonywanie standaryzowanych zdjęć „przed” i „po” leczeniu, dzięki czemu można porównywać i oceniać rezultaty po przeprowadzonych zabiegach medycyny estetycznej. Aby uzyskać powtarzalne zdjęcia twarzy o niezrównanej jakości, system został wyposażony w wysokiej klasy aparat i obiektyw wykonujący zdjęcia o rozdzielczości 18 Mpx.

Program umożliwia drukowania raportów wraz z planami leczenia dla pacjentów oraz archiwizację danych.

System oferuje narzędzie FotoFinder Proposer, które pozwala na dokładną konsultację przed zabiegową z pacjentem i stworzenie indywidualnego planu leczenia. Oprogramowanie zawiera rekomendowaną, kompleksową bazę danych produktów i usług wykonywanych w gabinecie.

Oprogramowanie – FotoFinder Adonia Compare automatycznie identyfikuje obszar analizy i nasilenie przebarwień oraz w procentach mierzy poprawę zaczerwienienia i przebarwień, zapewniając pacjentowi obiektywne wartości.

To łatwy sposób zwizualizowania postępów w trakcie sesji bądź efektów po jej zakończeniu. Rezultaty są dostępne w ciągu zaledwie kilku sekund.

FotoFinder skupia się na rozwoju systemów do cyfrowej dermoskopii, mapowania ciała oraz kontrolowania wpływu zabiegów medycyny estetycznej na wygląd skóry.

Serdecznie zapraszamy!