Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Med & Spa  to wyjątkowy kompleks kosmetologiczny zlokalizowany w samym centrum Środy Wielkopolskiej, w którym odkryjesz wyjątkowe zabiegi dedykowane dla zdrowia i piękna.

Med & Spa kompleksowo łączy w jednym miejscu specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało (m.in. zabiegi przy użyciu fal radiowych, mezoterapię, terapię na bazie kwasów, makijaż permanentny, depilację laserowa, relaksujące masaże) z nowoczesną medycyną estetyczną.

Naszą kadrę tworzą doświadczeni kosmetolodzy, którzy od kilkunastu lat wykonują zabiegi i wykładają w szkołach kosmetologicznych, dzieląc się swoją bogatą wiedzą.

Med & spa to miejsce, gdzie wszystkie zabiegi poprzedzone są profesjonalną BEZPŁATNĄ diagnozą stanu oraz potrzeb skóry. Gwarantuje to właściwy dobór preparatów do zabiegów, intensywność masażu w zabiegu oraz skuteczną kurację domową.

W eleganckich i kameralnych wnętrzach Med & Spa światło świec, muzyka relaksacyjna oraz wyjątkowe dłonie terapeutek  rozpieszczają zmysły.

W Med & Spa dbamy o to, by zapewnić Państwu profesjonalne zabiegi wykonane ze starannością i zaangażowaniem, co z pewnością Państwo docenią.

Skuteczne zabiegi podczas których wykorzystujemy techniki wyjątkowego japońskiego masażu Kobido, wiele rytuałów oraz aromaterapię na bazie kosmetyków Massada, indywidualne podejście, doświadczony zespół kosmetologów  to niepowtarzalne  połączenie, które sprawia, że w jednym miejscu znajdą Państwo rozwiązanie swoich problemów, chwile odprężenia oraz wyjątkowy czas, który odmieni ciało i wpłynie pozytywnie na samopoczucie.

Zapraszamy do wizyty w Med. & Spa!

Przyjdź i poczuj różnicę…

Kosmetologia Pielęgnacyjna

Usługi