Aktualności

Kriolipoliza

Kriolipoliza to …

Współczesna medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz usług dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jedną z takich metod jest kriolipoliza, polega ona na niszczeniu tkanki tłuszczowej niską temperaturą.

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej jest wynikiem długotrwałego schłodzenia komórek tłuszczowych do temperatury minus 6 do minus 8 stopni C.

Chłodzenie tkanki tłuszczowej, odbywające się pod pełną kontrolą zaawansowanych systemów urządzenia CoolTech, prowadzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych, które następnie są eliminowanie z organizmu w drodze standardowych procesów metabolicznych. Kosmetolog przykłada specjalną głowicę aparatu do obszaru, w którym tłuszcz ma być wyeliminowany. Skóra zostaje próżniowo zassana, a następnie schłodzona.

Odchudzanie zimnem przynosi spektakularne efekty – ubytek od 25 do 45 % tkanki tłuszczowej.

Metoda polecana jest dla osób, które chcą pozbyć się tłuszczu z małych partii ciała, np. z brzucha, dolnej i górnej partii ud. W tych miejscach wykonanie kriolipolizy jest najbardziej skuteczne. Efekty widać najwcześniej po miesiącu od zabiegu, kiedy całkowicie zakończy się metabolizacja obumarłych komórek tłuszczowych.
Dzięki zabiegowi kriolipolizy pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej szybko i skutecznie.

Zapraszamy na zabiegi w dniach 21- 24.09.2018 r. w promocyjnych cenach:

1 przyłożenie – 250 zł zamiast 400 zł

2 przyłożenia – 500 zł zamiast 650 zł

3 przyłożenia – 750 zł zamiast 900 zł

4 przyłożenia – 950 zł zamiast 1100 zł

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr tel 61 285 31 18